فروشگاه اینترنتی
 
پرداخت نهايي  | محتويات سبد خريد |  حساب كاربري  | جستجوی پیشرفته  |  ورود
فارسی انگلیسی
 
شاخه ها
 
ارائه كنندگان
 
آخرين محصولات
موسيقي ملل(تركي 2)
موسيقي ملل(تركي 2)
120,000ريال
 
رهگیری سفارش
کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.
کد رهگیری سفارش:
رهگیری سفارش
لطفا منتظر بمانید...
 
اطلاعات
 
لوگو بانکها


 
تبلیغات
تبليغات سايت
 
     

گفتمان بين ملتها و فرهنگها با موزیک بی کلام

 
    خلاصه خبر:  
 
 
با موزیک بی کلام میتوان با ملتها و فرهنگها مختلف ارتباط
برقرار نمود
     
 
    متن کامل خبر:  
 
 

متن زیر برگرفته از مصاحبه خبرگزاری ایلنا با اقای مورضا موزیسین بزرگ کشورمان در خصوص البوم جدید ایشان میباشد. از انجاییکه در خصوص موزیک بدون کلام میباشد سایت فرهنگ رسانه پویا اقدام به دوباره انتشار ان بدون کم وکاستی نموده است .


وی استفاده از موسیقی بدون كلام در این آلبوم گفت: معتقدم با موسیقی بدون کلام می‌توان با ملیت‌ها با فرهنگ‌هاي مختلف ارتباط برقرار کرد به همین دلیل من از موسیقی بدون کلام استفاده کردم از طرفی دیگر زمانی که شعر وارد یک موسیقی می‌شود موسیقی را به یک ملت خاص محدود می‌کند ، اما موسیقی بدون کلام فارغ از این امر می‌تواند با شنوندگان مختلف از فرهنگ‌های مختلف ارتباط برقرار کند. در تاریخ موسیقی نیز اگر نگاه کنیم می‌بینیم که آهنگسازان بزرگ مانند بتهوون و باخ آثارشان را بدون کلام می‌ساختند.


وی ادامه داد: موسیقی بی‌کلام خود به نوعی شعر مستتر دارد؛ و ملودیهای در این آلبوم بدون کلام ساخته شده به گونه‌اي است که انگار شعر از زبان گیتار جاری می‌شود.


مورضا درباره کوتاه بودن بعضي قطعات گفت: به جز دو قطعه اول و آخر که به عنوان قطعه مقدماتی و قطعه پایانی شناخته می‌شود زمان بقیه قطعات مناسب است. ضمن آنکه زمان استاندارد یک قطعه موسیقی باید بین سه الی ۵دقیقه باشد. هرچند گاهی این زمان به هشت دقیقه هم می‌رسد. من معتقدم اگر قطعه کوتاه باشد و شنونده بار‌ها آن را گوش میکند بهتر از آن است که در میان پخش یک قطعه آن را قطع کند.

     
 
    آمار مربوط به این مطلب:  
 
 
تعداد بازدید:1217
     
نظرات نوشتن نظر ادامه
3065 - Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'farhangc_shop.p.products_ordered' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT

select distinct p.products_id, pd.products_name from products p, products_description pd where p.products_status = '1' and p.products_ordered > 0 and p.products_id = pd.products_id and pd.language_id = '4' order by p.products_ordered desc, pd.products_name limit 10

[TEP STOP]

سبد خريد
 
0 مورد
 
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
انجام مقایسه پاک کردن لیست مقایسه
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور: